Jeden z našich nejtragičtějších omylů
je odkládat žití

" Lidová moudrost "

Produkty

 • Nabídka vzdělávacích programů pro úředníky a vedoucí úředníky 

  NAVIGO je držitelem akreditace průběžného vzdělávání úředníků a vedoucích úředníků podle § 31 zákona č. 312/2002 Sb.

  Máme mnohaleté zkušenosti s pozitivními ohlasy na vzdělávání určenému úředníkům ÚSC, vedoucím úředníkům ÚSC, starostům, zastupitelům a tajemníků. Proto nabízíme možnosti účastnit se otevřených kurzů a seminářů určených pro státní správu a samosprávu. Jedná se o krátkodobá setkání (např.1-2 dny), která jsme pro přehlednost rozdělili na tématické okruhy týkající se: komunikačních dovedností, prezentačních dovedností, osobnostního rozvoje, vedoucích a sociálních pracovníků.

 • Nabídka prezenčních kurzů pro týmy a jednotlivce

  Jedná se o krátkodobá programy (tréninky, semináře, workshopy) pojaté jako prostor pro různé zkušenosti a názory z různých oborů a firem. Pro přehlednost při výběru jsme rozdělili témata na následující okruhy: koučování, komunikace, prezentačních dovedností a osobnostního rozvoje. Programy pro týmy sestavujeme vždy podle očekávání a na zakázku.

 • E-learning

  E-learning vnímáme jako soustavu interaktivních nástrojů pro vzdělávání formou samostudia. Vzdělávejte se prostřednictvím odborných ilustrací, videí, kvízů, profesionální grafické úpravy v kombinaci se sofistikovaným systémem pro tvorbu vlastních poznámek a odkazů přímo v jednotlivých lekcích.

 • ITC - informační a komunikační technologie 

  Díky našim zkušenostem v oblasti komunikace, vzdělávání, analytického myšlení, vývoje v ITC technologiích a funkčního designu pomáháme rychleji a efektivněji dosáhnout Vašich cílů také v oblastech jako jsou intranetová řešeníwebové prezentacevývoje potřebného software.
Copyright © 2019 NAVIGO. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.