X
Hledat...

 

 

Spisová služba v prostředí škol


 

Kurz  je zaměřen na praktické problémy vyplývající ze základních povinností, které se vážou k vedení spisové služby v prostředí škol. Popíšeme si postupy jak pro spisovou službu vedenou v listinné podobě (podací deník), tak pro elektronické systémy spisové služby. Kurz je určen zaměstnancům škol, kteří jsou zodpovědní za vedení spisové služby. Nabízí nejen přehled nejdůležitějších právních úprav, ale zejména vysvětlení ve vztahu ke specifikům škol. Teoretický výklad jde ruku v ruce s praktickými příklady. Cílem tohoto kurzu je vysvětlit procesy vyplývající z vedení spisové služby v rámci škol a zdůraznit rozdíly, které vyplývají ze zvoleného způsobu vedení spisové služby – listinná versus elektronická podoba.
Tento kurz nabízíme zejména z důvodu požadavků zaměstnanců škol, kteří potřebují zodpovědět mnoho praktických dotazů spojených s vedením této agendy na školách.
Jako navazující, praktický návod - manuál k tomto kurzu nabízíme toto téma zpracované i ve formě e-learningu, kde máte rady a postupy stále před očima a máte možnost se k nim kdykoliv vracet. Více naleznete zde na eUrednik.cz

Obsah

Rozsah

8:30 - 13:30h

Lektoři

Místo konání

Klimentská 1443/50, Praha 1 - Nové Město

Cena

990 Kč

 

PŘIHLÁŠKA KE KURZU


 
Jméno
Telefon
Email
Fakturační adresa
IČO
Vaše zpráva
 
 
 
ODESLAT
< ZPĚT

 

 

iconNavigoPoint.cz
Vilém Urban
Milady Horákové 201/119
160 00 Praha 6 - Hradčany
IČO 71719491
Id datové schránky : zuy8xhq
icon+420 732 326 269
iconvilem@navigocz.eu